22 stycznia 2014 14:15

Zapraszamy na wieczór filmowy

Wszystkich uczniów ZSO serdecznie zapraszamy w piątkowy wieczór na spotkanie przy filmie. Projekcja rozpocznie się o 17.30. Planujemy wyświetlenie dwóch filmów - organizatorzy nadal pracują nad repertuarem. Informujemy, że w trakcie trwania filmu sala gimnastyczna będzie zamknięta. Nie będzie można wówczas korzystać z toalety by nie przeszkadzać w oglądaniu filmu. Obowiązkowo obuwie na przebranie! Osoby niepełnoletnie przynoszą zgody od rodziców następującej treści:

Wyrażam zgodę na udział syna / córki ___________ (czytelne imię i nazwisko) na udział w seansie filmowym w piątek 24 stycznia 2014 od 17.30 do ok 22.00. Tym samym bieżemy odpowiedzialność za powrót syna / córki do domu.

_____________ (czytelny podpis rodzica)

Autor: Basia Krzyżanowska