04 września 2014 20:01

NOWY ROK SZKOLNY - NOWE WYZWANIA

Piękny czas letnich wakacji za nami, a przed nami kolejny nowy rok szkolny - miejmy nadzieję obfitujący w wiele sukcesów - tymi słowami prowadząca, pani Wioletta Radomska rozpoczęła inaugurację roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość  odbyła się w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Ewelina Marczak skierowała wiele ciepłych słów do całej społeczności szkolnej, a szczególnie do uczniów, którzy rozpoczynają edukację w gimnazjum i liceum. Nie zabrakło także kilku serdecznych słów pod adresem tych, dla których to ostatni rok w murach szkoły, mianowicie uczniów klas III liceum i gimnazjum. Miłe  słowa popłynęły  również z listu przesłanego przez Pana Burmistrza, a także od Przewodniczącej Rady Rodziców - pani S. Wołoszyk-Deji.

Grono pedagogiczne w tym roku szkolnym powiększyło się o kilku nauczycieli, których zaprezentowała Dyrektor, a są to: matematyk - pani Kinga Pezacka, polonista - pani Paulina Kuberacka, anglista - pan Wojciech Siejna, historyk - pan Grzegorz Kruś oraz ks. Paweł Polcyn. Po wspólnej części uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami. Opiekę wychowawczą nad uczniami  klas pierwszych objęli:

kl. I a (LO) - mgr Marek Wojciechowski

kl. I b (LO) - mgr Rafał Jankowski

kl. I a (Gimn.) - mgr Monika Kantorska - Suty

kl. I b (Gimn.) - mgr Dobromiła Siewkowska

kl. I c (Gimn.) - mgr Kinga Pezacka.

Autor: ZSO

NOWY ROK SZKOLNY - NOWE WYZWANIA