21 marca 2019 16:59 | Aktualności

XXVI Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji Akademickiej Promocja Edukacyjna 2019

XXVI Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji  Akademickiej Promocja Edukacyjna 2019, które odbyły się 12 marca 2019 r. były świetną okazją, by uczniowie  Liceum Ogólnokształcącego im. K. Libelta w Kcyni wraz z młodzieżą z Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni zapoznali się  z pełną ofertą dydaktyczną szkół wyższych, programami studiów, zasadami przyjęć na studia.  Uczniowie mogli zwiedzić stoiska uczelni publicznych z całego kraju:  uniwersytetów, politechnik, akademii, a także szkół oficerskich.  Nasza młodzież, która jeszcze jest niezdecydowana co do wyboru dalszej drogi zawodowej mogła  również skorzystać z rozmowy z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMK, by określić swoje predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni dla nich kierunek studiów.