ZSO- szkołą dobrego wyboru!::100% zdawalności egzaminu maturalnego w 2012 i 2013 roku :)))

Aktualności

11 marca 2019 10:19 | Aktualności

Na łyżwach i w zamknięciu

25 Lutego uczniowie klas I LO wraz z wychowawczynią Moniką Kantorską-Suty oraz z panią Martą Szymańczak udali się na wycieczkę. Tym razem ich celem było zimowe szaleństwo na lodowisku w Nakle oraz rozwiązywanie zagadek w escape roomie w Bydgoszczy.

Pierwszy cel został osiągnięty o godzinie 8.15. Mimo wczesnej pory wszyscy z niecierpliwością czekali na łyżwy, a już chwilę później krążyli po lodowej tafli. Bez względu na poziom umiejętności łyżwiarskich młodzież bawiła się doskonale. Doświadczeni łyżwiarze z ochotą pomagali kolegom i koleżankom, którzy łyżwy założyli po raz pierwszy.

img_20190225_083115_wynik.jpg

Prawie godzinne szaleństwo na lodowisku wyczerpało jednak siły trzecioklasistów, więc przeżywając swoje wyczyny, piruety, podskoki i zawroty, wróciliśmy do autokaru.

img_20190225_083121_wynik.jpg

Kilkadziesiąt minut później byliśmy w Bydgoszczy. Podzieliliśmy się na cztery grupy, wybraliśmy tajemnicze pokoje i rozpoczęliśmy rozwiązywanie łamigłówek. Jedna grupa musiała wydostać się z celi, druga gościła w kasynie, trzecia zmagała się z tajemnicami piramid, a czwarta próbowała wydostać się z łodzi... Wszyscy z zapałem rozwiązywali kolejne zagadki, aby w przed określonym czasem znaleźć wyjście z opresji. Trzy grupy zakończyły swoje zmagania z powodzeniem, jednej zabrakło niewiele do osiągnięcia celu...

Rozemocjonowani wróciliśmy do autokaru i już planowaliśmy następne klasowe przedsięwzięcia...

Monika Kantorska-Suty

 

Przeczytano: 160 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: