13 lutego 2019 08:41 | Aktualności

"Gorączka piątkowej nocy" - studniówka 2019

Dnia 1 lutego 2019 roku uczniowie kcyńskiego Liceum Ogólnokształcącego i Technikum bawili się wspólnie na balu studniówkowym w Damasławku.

img_6072_wynik.jpg

Przed zabawą odbyła się część oficjalna, podczas której uczniowie powitali przybyłych gości oraz, jak tradycja nakazuje, zatańczyła poloneza. Okolicznościowe słowa do młodzieży skierował Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga, który był gościem balu. Głos zabrały także Panie Dyrektor Katarzyna Kluczyńska i Aleksandra Doiczman. Następnie w imieniu rodziców kilka słów do młodzieży skierowała Pani Jolanta Jachymczak. Po zakończeniu  części oficjalnej nauczycielom i rodzicom wręczone zostały kwiaty.

Następnie odbyła się huczna zabawa.

Oliwia Hemmerling

"Gorączka piątkowej nocy" - studniówka 2019