ZSO- szkołą dobrego wyboru!::100% zdawalności egzaminu maturalnego w 2012 i 2013 roku :)))

Aktualności

02 października 2018 09:37 | Aktualności

Test na Dzień Chłopaka

Dziewczyny z I klasy postanowiły urządzić swoim kolegom z klasy wyjątkowy test z okazji Dnia  Chłopaka.

Na początek Julia Kant przygotowała dla nich przepyszną pizzę. Chłopcy na sam widok włoskiego przysmaku oniemieli! Z uśmiechami na twarzy wysłuchali życzeń, które w imieniu koleżanek i wychowawczyni złożyła im Julia Rybak, następnie przyjęli lizaka w kształcie smoczka i ochoczo skorzystali z zaproszenia do częstowania się pizzą.

W tym czasie dziewczyny kończyły przygotowania do testu...

Syci i zadowoleni chłopcy z zaskoczeniem przyjęli informację, że przygotowano dla nich jakieś zadania, jednak z pokorą przystąpili do rywalizacji. Najpierw musieli zjeść jabłko wiszące na sznurku. Nie było to łatwe, ale Maciej Podgórski szybko znalazł sposób na latający przysmak i to on wygrał tę konkurencję. Kolejne zadanie było jeszcze trudniejsze, gdyż wymagało znajomości akcesoriów z damskiej kosmetyczki... Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Aureliusz Szymańczak! Ostatnie zadanie wymagało od uczestników nie lada precyzji, musieli bowiem trafić długopisem przymocowanym do pasa do butelki. Najlepiej poradził sobie z tym zadaniem Maks Misiaszek.

dzien_chlopaka_4_wynik.jpg

Test jednoznacznie wykazał, że chłopcy z I LO to prawdziwi supermani! Nie boją się rywalizacji, walczą do końca, grają fair play i świetnie się przy tym bawią! Pozostańcie takimi na zawsze – tego życzą Wam koleżanki z klasy i wychowawczyni. 

Monika Kantorska-Suty

 

Przeczytano: 447 razy. Wydrukuj|Do góry

Test na Dzień Chłopaka