ZSO- szkołą dobrego wyboru!::100% zdawalności egzaminu maturalnego w 2012 i 2013 roku :)))

Aktualności

13 kwietnia 2018 08:13 | Aktualności

Drzwi Otwarte w LO im. Karola Libelta w Kcyni

11 kwietnia w murach kcyńskiego LO gościliśmy wyjątkowych gości. Odwiedzili nas bowiem trzecioklasiści ze wszystkich gminnych gimnazjów, czyli z Chwaliszewa, Dziewierzewa i Mycielewa. Nie zabrakło także uczniów z klas III a, III b i III c naszego gimnazjum.

„Drzwi Otwarte” rozpoczęły się od wystąpienia pani dyrektor Katarzyny Kluczyńskiej, która z radością powitała uczestników i zaprezentowała im ofertę naszej szkoły.

Następnie uczniowie LO oprowadzili swoich młodszych kolegów po szkole, aby wszyscy mogli zobaczyć, jakie warunki oferuje im kcyński „Libelciak”.

dsc_0747_wynik.jpg

Nie obyło się oczywiście bez pokazów chemicznych, fizycznych, językowych, biologicznych, geograficznych i dziennikarskich prowadzonych przez licealistów oraz nauczycieli poszczególnych przedmiotów: pana Tomasza Suty, panią Marzenę Chodołę-Halaburdę, panie Annę Spychalską i Barbarę Krzyżanowską, panią Grażynę Szmyt, pana Sławomira Lorka i panią Monikę Kantorską-Suty.

dsc_0033_wynik.jpg

Wszyscy, którzy mieli ochotę coś przekąsić lub wypić zdrowy soczek mogli kupić produkty z oferty naszej szkolnej kawiarenki przygotowane osobiście przez uczniów klasy II c wraz z wychowawczynią panią Dorotą Szarugą.

dsc_0103_wynik.jpg

Ostatnim punktem „Drzwi Otwartych” było przedstawienie kabaretowe przygotowane przez uczniów klasy I LO pod czujnym okiem pani Eweliny Marczak. Grupa zaprezentowała skecz ilustrujący rekrutację do naszego LO i , jak głosił napis, zawierający „lokowanie produktu”. Przedstawienie kilkukrotnie przerywały gromkie brawa i wybuchy śmiechy, które były doskonałą recenzją gry aktorskiej, ale także podjętej przez nas inicjatywy promującej szkołę.

Wszystkim uczestnikom oraz osobom, które zaangażowały się w przygotowanie „Drzwi Otwartych” serdecznie dziękujemy.

 

Autor: Monika Kantorska-Suty

 

Przeczytano: 343 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Drzwi Otwarte w LO im. Karola Libelta w Kcyni