11 kwietnia 2018 08:09 | Aktualności

11 kwietnia 2018 rok – Drzwi Otwarte

Zastanawiasz się nad wyborem szkoły? Codziennie słyszysz pytanie rodziców, wychowawców i znajomych: „Do jakiej szkoły idziesz po gimnazjum?” Szukasz szkoły, która prócz dobrego wykształcenia zapewni Ci wyjątkową atmosferę? Mamy coś dla Ciebie!

11 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.30 odbędą się „Drzwi Otwarte” w Liceum Ogólnokształcącym w Kcyni, dzięki którym zapoznasz się bliżej z ofertą naszej szkoły.

baner3.jpg

Jeśli  wydaje Ci się, że wiesz o naszym liceum wszystko, to się mylisz. Informacje „ze słyszenia” lub krążące stereotypy nie zastąpią rzetelnie przygotowanej akcji informacyjno-promocyjnej, którą zaprezentują uczniowie LO oraz nauczyciele.

Zapraszamy do naszej szkoły! Wybrało ją już ponad 4200 nastolatków!

Autor: Monika Kantorska-Suty