ZSO- szkołą dobrego wyboru!::100% zdawalności egzaminu maturalnego w 2012 i 2013 roku :)))

Aktualności

24 czerwca 2017 13:11 | Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego prowadzący: Agata Mika i Oskar Frydrych powitali wszystkich zebranych, w tym: p. Dyrektor Katarzynę Kluczyńską, przedstawicielkę Rady Rodziców p. Magdalenę Domżalską, zgromadzonych rodziców, wychowawców klas, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły oraz wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy zakończyli naukę w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni.  

dsc_0029_wynik.jpg                                                                                             

Po wystąpieniu pani dyrektor i zaproszonych gości nastąpił akt przekazania Sztandaru Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni. Uczniowie klas III gimnazjum w składzie: Agata Szarwark, Natalia Witkowska i Michał Kubalewski przekazali sztandar pod opiekę swoich młodszych kolegów: Julii Kant, Dominice Grzegorek i Piotrowi Stachowiak

dsc_0032_wynik.jpg                                                                                       

Szczególnie miłym akcentem dzisiejszej uroczystości było  wręczenie nagród uczniom wyróżniającym się w nauce, ale również na polu artystycznym, wolontariackim, sportowym, dziennikarskim, samorządowym. Tytuł Absolwenta Gimnazjum i Nagroda Burmistrza przypadła w udziale uczniowi klasy III b – Dominikowi Krzeszewskiemu. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców ZSO otrzymali w gimnazjum: Michał Kubalewski i Maciej Starzomski, a w liceum: Michalina Śliwińska i Klaudia Motyka

Bohaterami następnej części uroczystości zakończenia roku szkolnego byli uczniowie, którzy w bieżącym roku szkolnym wypracowali sobie świadectwa z wyróżnieniem i odbierali je wraz z gratulacjami i nagrodami rzeczowymi. I tak w klasach trzecich najwyższe wyniki osiągnęli: oprócz wymienionego wcześniej Dominika Krzeszewskiego, Agata Szarwark, Michał Kubalewski, Zofia Krzyżanowska, Zofia Modlińska, Maciej Starzomski, Honorata Kufel, Julia Pawłowska i Jagoda Kaczmarek , w klasach pierwszych: Dobrawa Świder, Magdalena Kieca, Oliwia Centała, Lara Doiczman, Nina Nowak, Kacper Bucholz, w klasach drugich: Hubert Nowak, Mikołaj Michalski i Julia Brząkowska. Z kolei w liceum: Marta Damazyn i Zuzanna Glapa.

dsc_0090_wynik.jpg

dsc_0092_wynik.jpg

dsc_0093_wynik.jpg

Kwiatami i słowami pełnymi podziękowań absolwenci pożegnali dyrekcję szkoły, wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz swoich młodszych kolegów. Następnie wychowawcy klas III: p. Monika Kantorska–Suty, p. Dobromiła Siewkowska i Marzena Chodoła - Halaburda wręczyły świadectwa gimnazjum pozostałym uczniom. Cała uroczystość została uświetniona piosenkami w wykonaniu chóru szkolnego.

Autor: Anna Spychalska

Przeczytano: 845 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017