20 października 2011 22:33

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2011/2012

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 odbyło się w sali gimnastycznej ZSO w Kcyni. Wszystko przebiegało w idealnej harmonii - po jednej stronie zasiedli gimnazjaliści, po drugiej - licealiści. Uroczystość zapoczątkowało wprowadzenie sztandaru Gimnazjum i sztandaru Liceum Ogólnokształcącego oraz odśpiewanie hymnu państwowego. Chwilą ciszy uczczono pamięc tych, którzy zginęli w czasie wojny. Następnie głos zabrała prowadząca - Pani Wioletta Radomska, która przedstawiła przybyłych gości, m.in. Przewodniczącą Rady Miejskiej Kcyni - Panią Gabrielę Repczyńską oraz Przewodniczącą Rady Rodziców - Panią Monikę Wołyńską. Padły też słowa podziękowania dla Pani Dyrektor - Eweliny Marczak, która głównie przyczyniła sie do organizacji i przemiany wizualnej nowopowstałej placówki - Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Prowadząca podkreśliła, iż mimo że ZSO jest nowym tworem, to znajdujemy się w murach szkoły z wieloletnią tradycją. Pani Dyrektor wygłosiła mowę, w której życzyła wszystkim, aby ta szkoła stała się miejscem nie tylko nauki, ale i spełniania marzeń, po czym zaprezentowała wszystkich członków kadry pedagogicznej i przedstawiła nazwiska uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego. Na zakończenie ceremonii uczniowie każdej klasy poznali nowych wychowawców. Przez resztę dnia mogliśmy podziwiać piekne wnętrza budynku.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2011/2012