25 czerwca 2011 22:03

Zakończenie Roku Szkolnego Klas Trzecich.

21 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klas trzecich. Uroczystość zapoczątkował swoim przemówieniem Dyrektor Szkoły – Pan Maciej Lisowski. Następnie głos zabrał Zastępca Burmistrza – Pan Daniel Olszak, który życzył uczniom przede wszystkim trafnych wyborów. Złożył także Dyrekcji gratulacje i podziękowania za trud włożony w promowanie Gimnazjum. Kolejną osobą, która zabrała głos była Przewodnicząca Rady Miejskiej – Pani Gabriela Repczyńska, a chwilę później Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Monika Wołyńska.

Następnym punktem programu było uroczyste przekazanie sztandaru młodszym kolegom, oraz ślubowanie. Po ceremonii Dyrektor wręczył nagrodę Absolwentce Roku, którą została uczennica klasy III b – Dominika Lawrenz , po czym Zastępca Burmistrza wręczył Nagrodę Burmistrza Beniaminowi Kondys. Wyróżnienia w tym roku otrzymali:

Dominika Lawrenz kl. III b, średnia ocen 5,3; zachowanie wzorowe

Agata Repczyńska kl. III b, średnia ocen 5,2; zachowanie wzorowe

Beniamin Kondys kl. III c, średnia ocen 5,0; zachowanie bardzo dobre

Patrycja Miętkiewicz kl. III b, średnia ocen 4,9; zachowanie bardzo dobre

Katarzyna Polowiec kl. III a, średnia ocen 4,9; zachowanie bardzo dobre

Miłosz Frasz kl. III b, średnia ocen 4,85; zachowanie bardzo dobre

Po wręczeniu wyróżnień, uczniowie podziękowali swoim wychowawcom oraz wszystkim nauczycielom za lata nauki i trudu włożonego w edukację.