22 czerwca 2011 18:22

"Leśne Impresje"

19 maja bieżącego roku w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu "Leśne Impresje", organizowany przez nadleśnictwo Szubin. Do konkursu przystąpiła czwórka uczniów (wszyscy z klasy III c), z czego do etapu finałowego zakwalifikowała się trójka: Dominika Kowalewska, Tomasz Kordyś i Beniamin Kondys. 6 czerwca nasi finaliści w siedzibie organizatora zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi polskich lasów. Na wyniki, jak na wszystko, co dobre musieliśmy trochę poczekać. 8 czerwca zostaliśmy poinformowani, że dwoje uczniów naszego Gimnazjum znalazło się w gronie laureatów, zaś 9 czerwca Krzysztof Kraska, nadleśniczy Nadleśnictwa Szubin ogłosił wyniki i nagrodził najlepszych. Miło nam poinformować, że trzecie miejsce w konkursie zajął Beniamin Kondys, a zwyciężczynią okazała się Dominika Kowalewska. Zwieńczeniem ceremonii rozdania nagród było ognisko przygotowane przez organizatorów. Gratulujemy Beniaminowi, Dominice i Tomkowi, który niestety nie znalazł się wśród laureatów. Gratulacje i podziękowania należą się także Pani Grażynie Szmyt, która przygotowała uczniów do konkursu, natomiast Pani Hannie Nowak podziękowania należą się za zorganizowanie transportu do siedziby Nadleśnictwa.

Tekst: Dominika Kowalewska