09 października 2018 10:11 | Aktualności

Integracja na sportowo

W środę 19  września uczniowie klasy I LO wraz z wychowawczynią Moniką Kantorską-Suty udali się do Dębogóry, gdzie odbyło się ich pierwsze integracyjne spotkanie klasowe.

O godzinie 16.00 uczestnicy pojawili się na boisku przy świetlicy wiejskiej w Dębogórze. Spotkanie rozpoczęto od rozpalenia ogniska i zjedzenia przepysznych pieczonych kiełbasek.

Pogoda dopisywała, a licealiści w doskonałych humorach rozpoczęli mecz piłki siatkowej.  Rywalizacja pełna była nieoczekiwanych zwrotów akcji i wybuchów śmiechu, gdyż siatkę stanowiła bramka do piłki nożnej, a granice boiska wyznaczaliśmy w zależności od miejsca upadku piłki...

ognisko_w_debogorze_2_wynik.jpg

Po rozstrzygnięciu meczu, postanowiliśmy zagrać w piłkę nożną. Chłopcy nie ukrywali, że są faworytami tej rywalizacji. Tymczasem dziewczyny wykazały się niesamowitym hartem ducha – wspomagane przez niezwykle utalentowaną Agnieszkę Kubijk i gotową na pojedynki z każdym przeciwnikiem Julią Milik zwyciężyły!

Niestety „okiem kamery” zarejestrowaliśmy tylko konsumpcję przy ognisku, później – w ferworze sportowej rywalizacji zapomnieliśmy o udokumentowaniu naszego pierwszego spotkania.

Dwie godziny minęły w mgnieniu oka, ale wszyscy wracali do domów zadowoleni i zrelaksowani.

Monika Kantorska-Suty

Integracja na sportowo