26 kwietnia 2018 10:59 | Aktualności

Samorząd Uczniowski-działa!!

Samorząd Uczniowski w naszej szkole działa realizując priorytetowe cele. Jednym z głównych celów było upiększenie terytorium szkoły. W połowie kwietnia b.r. do naszej szkoły dostarczono drewniane ławki robione na zamówienie. Aby je zakupić trzeba było podjąć trud zgromadzenia funduszy co czyniły poszczególne klasy gimnazjum organizując dni owoców.

1524581903659_wynik.jpeg

Ławki zostały zaimpregnowane przez uczniów naszej szkoły i ustawione na boisku. Już można na nich odpoczywać i cieszyć się świeżym powietrzem. Do upiększenia terytorium szkoły przyczynili się także nauczyciele zbierając do skarbonki fundusze na tuje, które zostały zakupione i posadzone przez uczniów naszej szkoły.

1524581858656_wynik.jpeg

Wszystkim tym, którzy przyczynili się do upiększenie boiska szkolnego serdecznie dziękujemy.

Autor: Samorząd Uczniowski

Zdjęcia: