01 lutego 2018 20:30 | Aktualności

Na łyżwach na spotkanie z cudownym chłopakiem

29 stycznia uczniowie klas III gimnazjum wraz z wychowawczyniami: panią Grażyną Gacką, panią Anną Spychalską i panią Moniką Kantorską-Suty już po raz trzeci w tym semestrze udali się na wspólną wycieczkę. Tym razem ich celem było zimowe szaleństwo na lodowisku w Nakle oraz spotkanie z „Cudownym chłopakiem” w Cinema City w Bydgoszczy.

Pierwszy cel został osiągnięty o godzinie 8.30. Mimo wczesnej pory wszyscy z niecierpliwością czekali na łyżwy, a już chwilę później krążyli po lodowej tafli. Bez względu na poziom umiejętności łyżwiarskich młodzież bawiła się doskonale. Doświadczeni łyżwiarze z ochotą pomagali kolegom i koleżankom, którzy łyżwy założyli po raz pierwszy.

Godzinne szaleństwo na lodowisku wyczerpało jednak siły trzecioklasistów, więc przeżywając swoje wyczyny, piruety, podskoki i zawroty, wróciliśmy do autokaru.

27652779_1371338409638859_745838733_o_wynik.jpg

Kilkadziesiąt minut później byliśmy w Bydgoszczy. W oczekiwaniu na film pospacerowaliśmy w galerii, a następnie, zaopatrzeni w pepsi i popcorn, udaliśmy się do sali.

„Cudowny chłopak” od razu wzbudził sympatię zdecydowanej większości dziewczyn, a nawet wielu chłopców! Historia piątoklasisty, który dopiero zaczyna swoją przygodę ze szkołą, ponieważ dotychczas ze względu na swój stan zdrowia i bardzo nietypowy wygląd uczył się w domu pod okiem matki, okazała się bardzo wzruszająca i pouczająca.

Po seansie, nieco zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do Kcyni.

Autor: Monika Kantorska-Suty

Na łyżwach na spotkanie z cudownym chłopakiem