ZSO- szkołą dobrego wyboru!::100% zdawalności egzaminu maturalnego w 2012 i 2013 roku :)))

Aktualności

18 grudnia 2017 22:39 | Aktualności

LIBELCIAKI ROZDANE PO RAZ PIĄTY!

15 grudnia 2017 roku w sali gimnastycznej ZSO w Kcyni już po raz 5. rozstrzygnięto redakcyjny plebiscyt o tytuły Libelciaka w siedmiu kategoriach. Tym razem uroczystość poprowadzili debiutujący w roli konferansjerów: Dobrawa Świder z klasy II a gimnazjum oraz Hubert Napierała z klasy I LO. Opinie publiczności były jednoznaczne – oboje poradzili sobie wyśmienicie!

Drugim mocnym punktem uroczystości były występy wokalne Klaudii Motyki, Natalii Madzińskiej i Macieja Sytka, którzy jak zawsze zaprezentowali się doskonale.

Najważniejsi jednak są oni...

img_6195_wynik.jpg

Dwudziestu kandydatów do tytułów Libelciaka. Oskarowa atmosfera. Profesjonalne wizualizacje i budująca napięcie muzyka. Wszystko to wystarcza, aby zgromadzona publiczność z zapartym tchem śledziła to, co dzieje się przez 50 minut w sali gimnastycznej ZSO, a wszystko zaczyna się od...

Artysty 2016/17

Zaproszeni na scenę nominowani: NATALIA MADZIŃSKA, KLAUDIA MOTYKA i KACPER KOZŁOWSKI nie mogą ukryć emocji, tymczasem wręczająca nagrodę pani dyrektor Katarzyna Kluczyńska wcale nie spieszy się z odczytaniem zawartości tajemniczej koperty. Kiedy napięcie sięga zenitu pada nazwisko artysty – to Klaudia Motyka!

Osobowość

W tej kategorii walczą: MACIEJ STARZOMSKI, MAJA CZARNECKA i MARGARETTA KRÓL. Publiczność jeszcze nie ochłonęła po lingwistycznym popisie Dobrawy Świder i pani Anny Spychalskiej, a już wzmagają się kolejne brawa dla Macieja Starzomskiego, który zostaje Osobowością 2016/17!

Społecznik

Tu na scenie pojawia się tylko Maciej Starzomski, gdyż dwie kandydatki do tytułu Społecznik – MICHALINA ŚLIWIŃSKA i JULIA RYBAK – rozchorowały się. Jednakże charakterystyka zwycięzcy odczytana przez panią Marię Przegiętkę nie przynosi drugiego zwycięstwa Maciejowi  - Statuetka powędruje do Michaliny Śliwińskiej, kiedy tylko wróci do szkoły!

Sportowiec

Tym razem na scenie robi się naprawdę tłoczno! AGNIESZKA KUBIJK, ŻENSKA DRUŻYNA PIŁKI RĘCZNEJ oraz DOMINIKA GRZEGOREK  - nie tylko oczarowują prowadzącego, ale także wypełniają obiektywy fotoreporterów. Tytuł Sportowca jest niestety tylko jeden i tym razem pani Janina Kubalewska przyznaje go żeńskiej drużynie piłki ręcznej z gimnazjum!

Pierwsze Pióro

Również w tej kategorii wielu jest kandydatów! Do tytułu Pierwszego Pióra co roku pretendują wszyscy redaktorzy Libelciaka. Mimo dużej konkurencji opiekunka redakcji Monika Kantorska Suty nie waha się i przyznaje wyróżnienie Dobrawie Świder!

Libelciak 2016/17

Po raz kolejny na scenie pojawia się STARZOMSKI MACIEJ, a u jego boku stają: DOBRAWA ŚWIDER, AGATA SZARWARK i HUBERT NOWAK. Nominowani skupieni i poddenerwowani, a tymczasem pan Tomasz Suty wspomina wcześniejsze gale, wcześniejszych zwycięzców i dopiero po kilku minutach wyczekiwania rozlega się nazwisko Hubert Nowak – to on zostaje 5. Libelciakiem!

Złoty Libelciak

Jedyna kategoria dla dorosłych i jedyna, w której nominowani nie muszą być z naszej szkoły. Na scenie stają: PANI MAŁGORZATA NOWAKOWSKA I PAN ROBERT KONIEC.
Panie MARLENA SZYMCZAK i DOBROMIŁA SIEWKOWSKA niestety nie mogą uczestniczyć w gali – a szkoda, bo pani Katarzyna Kluczyńska wyczytuje właśnie nazwisko jednej z nich! Złotym Libelciakiem zostaje pani Marlena Szymczak!

To już jest koniec!

Wszyscy zwycięzcy, pani dyrektor, organizatorzy gali: Monika Kantorska-Suty i Tomasz Suty oraz prowadzący stają do pamiątkowych zdjęć. To ostatni moment jubileuszowej Gali LIBELCIAKA.

Dziękujemy wszystkim za fantastyczną zabawę!

Monika Kantorska-Suty

Przeczytano: 449 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

LIBELCIAKI ROZDANE PO RAZ PIĄTY!