01 grudnia 2017 10:36 | Aktualności

Marta Damazyn Stypendystką!

28 listopada w auli Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy z rąk kuratora oświaty – p. Marka Gralika nasza uczennica Marta Damazyn otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

20171128_135415660_wynik.jpg

Był to z pewnością dzień wyjątkowy, pełen pozytywnych emocji oraz motywujący do dalszej pracy, bo „nauka skarb drogi, kto ją ma, nie ubogi”.

Warto przypomnieć, że stypendium to otrzymuje uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Serdecznie gratulujemy Marcie i życzymy dalszych sukcesów.

Marta Damazyn Stypendystką!