30 listopada 2017 09:16 | Aktualności

Popołudnie z klasą

27 listopada uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią Moniką Kantorską-Suty postanowili spędzić wspólne popołudnie w szkole.

Wszyscy spotkaliśmy się w szkole o godzinie 16.00 w sali nr 14, gdzie najpierw przygotowaliśmy siedem stanowisk do gier. Następnie podzieliliśmy się na dwie drużyny. Dziewięciu chłopców stanęło do rywalizacji z ośmioma dziewczynami, jednak przewaga konkurentów wcale im nie przeszkadzała. Dziewczyny okazały się lepsze zarówno na planszy Chińczyka, jak i w składaniu puzzli, budowaniu wieży z klocków Jenga i krzesełek Mistakos, a także w odnajdywaniu symboli na kartach Dabble.

popoludnie_z_klasa_16_wynik.jpg

Ostateczna potyczka miała miejsce na sali gimnastycznej, gdzie rozegrano mecz piłki siatkowej. Tym razem chłopcy nie dali szans swoim koleżankom i wygrali rywalizację, ale niestety nie zdołali ich pokonać  w klasyfikacji generalnej. Dziewczyny wygrały 47:29!

Monika Kantorska-Suty

Popołudnie z klasą