17 listopada 2017 09:13 | Aktualności

Połowinki 2017

W piątek 3 listopada 2017 roku zgodnie z coroczną tradycją odbyła się zabawa z okazji półmetku edukacji klasy II Liceum . Impreza rozpoczęła się o godzinie 18 uroczystym powitaniem zebranych gości oraz wręczeniem kwiatów przedstawicielom grona pedagogicznego, w tym Pani Dyrektor Katarzynie Kluczyńskiej.

Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, którą poprowadził DJ Dombek. W przerwach od tańczenia uczestnicy częstowali się przygotowanymi posiłkami. Dodatkową atrakcją był występ artystyczny przygotowany przez drugoklasistów. Po wykonaniu kilku tańców dla rozweselenia zebranych gości - przy akompaniamencie piosenki Celin Dion odegrana została scena jak z ‘Titanica’.

Dzięki eleganckiemu ubiorowi, pięknej pogodzie za oknem i szampańskiemu nastrojowi atmosfera była wyjątkowa.

_afs9005_wynik.jpg

Tańcom nie byłoby końca, gdyby nie ograniczał nas czas. Jak wcześniej przewidywano impreza zakończyła się o godzinie 2, lecz z pewnością energii i ochoty do zabawy uczniom klasy II LO wystarczyłoby do ‘białego rana’.

Autor: Oliwia Hemmerling

Połowinki 2017