31 października 2017 09:05 | Aktualności

Drugoklasiści znowu razem

Można by rzec, że tradycją stały się wspólne wyjazdy gimnazjalistów organizowane przez ich wychowawców: panie Dorotę Augustyn-Szarugę i Grażynę Malerowicz oraz pana Tomasza Suty.

Tym razem udaliśmy się do bydgoskiego Cinema City w Centrum Handlowym Focus Mall na film grozy. Tuż przed seansem nieco posililiśmy się w KFC i MC Donald’s i z kubełkami popcornu udaliśmy się do zarezerwowanej dla nas sali. Po dawce silnych emocji niewątpliwie potrzebny był relaks. Zapewniły go prawie dwugodzinne zmagania na kręgielni w Olimpic Bowling Center. 48 naszych wychowanków, 7 torów, niezliczona liczba rzutów, poprzewracanych kręgli i zmieniające się jak w kalejdoskopie wyniki na ekranach, a w tle przyjemna muzyka stworzyły niesamowity klimat rywalizacji. Wysiłek fizyczny w takiej atmosferze wprawiłby zapewne każdego w dobry nastrój.

Mimo że „To” uwięziło na chwilę jednego z naszych podopiecznych w toalecie, odprężeni i w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.

Autor: Tomasz Suty

Drugoklasiści znowu razem