09 października 2017 13:59 | Aktualności

Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych!

We wrześniu w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela Policji asp. T. Mazurka, który uświadamiał młodzieży konsekwencje niewłaściwego korzystania z Internetu. Policjant zwrócił szczególną uwagę na zachowanie odpowiedniej ostrożności przy zawieraniu znajomości poprzez portale internetowe. Zachęcał uczniów do ograniczania czasu spędzanego przed komputerem na rzecz aktywności fizycznej oraz utrzymywania kontaktów interpersonalnych poza siecią.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowanie ze strony uczniów, o czym świadczyły liczne pytania słuchaczy. Miejmy nadzieję, że pogadanka skłoniła naszą młodzież do refleksji i przemyśleń.

Dziękujemy Panu T. Mazurkowi za poświęcony czas i ciekawie poprowadzone spotkanie.

Autor tekstu: H. Nowak i M. Szymańczak

Autor zdjęć: A. Wojciechowska