26 września 2017 21:33 | Aktualności

Oczy dookoła głowy...

Drodzy uczniowie na pewno zauważyliście, że na dolnym korytarzu pojawiło się mnóstwo informacji. Związane są one z Europejskim Dniem Języków Obcych. Zachęcamy Was byście bacznie się im przyglądali, wczytywali w ich treść i spróbowali jak najwięcej informacji zapamiętać. Czeka na Was test! Przeprowadzony on będzie w każdej klasie na języku obcym już wkrótce.

Przypominamy również o indywidualnym konkursie na plastyczną interpretację idiomu w języku niemieckim lub angielskim. Przedłużamy termin składania prac do piątku.

Przy okazji serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przygotowali poszczególne informacje o różnych językach.

nauczyciele języków obcych