08 lipca 2017 16:07 | Aktualności

PODZIĘKOWANIA DLA  ARTYSTÓW

Prawdziwy artysta nie posiada dumy. Widzi on, że sztuka nie ma granic.
Czuje jak bardzo daleki jest od swojego celu,
i podczas gdy inni podziwiają go, on sam boleje nad tym,
że nie dotarł do tego punktu, który ukazuje mu się w oddali, jak światło słońca.

Ludwig von Beethoven

Dzień zakończenia roku szkolnego to szczególne wydarzenie. Jesteśmy szczęśliwi, że  z sukcesem ukończyliśmy dziesięciomiesięczny czas nauki i udajemy się na zasłużony odpoczynek. Z drugiej strony, jest to czas pożegnań z koleżankami i kolegami, przyjaciółmi, którzy kończą edukacje w murach naszej  szkoły.

chorek_11_wynik.jpg

Pragniemy złożyć szczególne podziękowania za trzyletnią pracę  dla naszych gimnazjalnych  i licealnych  artystów, którzy niejednokrotnie swoimi osiągnięciami muzycznymi sławili imię szkoły i przydawali dumy pedagogom. Należą do nich:

1. Zofia Krzyżanowska
  2. Klaudia Kowalska
  3. Natalia Witkowska
  4. Klaudia Wysocka
  5. Natalia Kubicka
  6. Jakub Krakowiak
  7. Natalia Witczak
  8. Michał Kubalewski
  9. Maciej Starzomski
  10. Dominik Krzeszewska
  11. Piotr Czarniak
  12. Wiktor Kubalewski
  13. Katarzyna Wolff
  14. Maciej Sytek

Wyróżnieni ARTYŚCI ,to grupa osób, która swoim śpiewem, recytacją  uświetniła wszystkie uroczystości szkolne, 70 -lecie Liceum Ogólnokształcącego, wieczór z Leśmianem, In  memoriał  Wojtka Cieślewicza, gminne i powiatowe obchody Powstania Wielkopolskiego, Dni Papieskie, WOŚP, zjazdy absolwentów szkoły i wiele innych imprez  w środowisku szkolnym i lokalnym. Zbiorowo i indywidualne zdobywali nagrody w konkursach na szczeblu gminnym, powiatowym.

Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

d.s

PODZIĘKOWANIA DLA  ARTYSTÓW