sezon IV 2014/2015

IV sezon należał zdecydowanie do LIBELCIAKA! Na łączniku przy sali gimnastycznej powstała stała ekspozycja okładek naszego czasopisma, na których od 15 numeru zaczęliśmy umieszczać karykaturę osoby z pierwszej strony wykonaną przez Mikołaja Szymczyka. Zorganizowaliśmy III GALĘ LIBELCIAKA, na której gościła posłanka na sejm pani Iwona Kozłowska. Nawiązaliśmy także wspołpracę z redakcją Głosu Wągrowieckiego, w efekcie czego nasi redaktorzy zadebiutowali na łamch tejże gazety, a pracownicy wągrowieckiej redakcji podzielili się z nami swoimi doświadczeniami na specjalnym spotkaniu warsztatowym. Wydaliśmy pięć numerów gazety, w tym specjalne wydanie LIBELCIACZKA z udziałem dzieci z Przedszkola im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni.

Uwieńczeniem tego pracowitego roku był wielki sukces redakcji: LIBELCIAK zdobył tytuł MISTRZA PISMAKÓW 2015 na Ogólnopolskim Konkursie Gazet Szkolnych, zaś w uznaniu dla naszej pracy wspomniana wyżej pani Iwona Kozłowska zaprosiła całą redakcję do Sejmu RP. Wycieczka odbyła się w czerwcu 2015 roku dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Kcyni pana Marka Szarugi.

Do sukcesów tych przyczynili się: Kasia Wolff, Milena Kurdelska, Jagoda Dubiel, Magdalena Grześkowiak, Mikołaj Szymczyk, Julia Pulikowska, Beata Olszewska, Natalia Witkowska, Michalina Śliwińska, Klaudia Kowalska, Zosia Modlińska, Patrycja Bączkowska, Filip Grzechnik, Damian Schulz, Kasia Polcyn, Wiktoria Pawelczyk, Maciej Sytek, Ola Nowak, Agata Szarwark, Zosia Krzyżanowska, Anastazja Klatkiewicz, Michał Kubalewski, Weronika Tobijańska, Joanna Zawadzka, Piotr Mrowiński oraz opiekunowie Monika i Tomasz Suty.

Dzięwiętnasty numer to LIBELCIACZEK.
Na okładce przedszkolaki.

nr_19_wynik.jpg [300x432]

Osiemnasty numer LIBELCIAKA.
Na okładce Kasia Polcyn.

nr_18_wynik.jpg [300x430]

Siedemnasty numer LIBELCIAKA.
Na okładce Mikołaj Szymczyk.

nr_17_wynik.jpg [300x431]

Szesnasty numer LIBELCIAKA.
Na okładce Zosia Modlińska.

nr_16_wynik.jpg [300x430]

Piętnasty numer LIBELCIAKA.